Akce:

PÁ 25. 11. 2022 - ADVENTIVNÍ BAZÁREK

Jménem celého roje světlušek bychom Vás rádi poz­vali na světluškovský bazárek.

• čas:
    • světlušky - prod­loužená schůz­ka od 16:00 do 19:00
    • rodiče - od 18:00 otevřené dveře klubovny
  • na co se můžete těšit:
    • prohlíd­ka naší klubovny, kro­niky a fotky roje
    • bazárek různých oblečků
    • občer­stvení připravené naši­mi světluška­mi (chcete-li přis­pět buchtička­mi, zlo­bit se neb­udeme 🙂 raději napište pře­dem )
    • prodej drob­ných deko­rací a ozdob vyrobených na schůzkách
    • objed­náv­ka vybavení ze skaut­ského obchodu (junshop.cz), díky společné objed­návce získáte střediskovou sle­vu a ušetříte na poš­tovném. (potřeb­né vybavení pro světlušku je nap­sáno zde Kroj - Kopretinky (skauting.cz)
  • vešk­erý výdělek pop­utu­je do odd­ílové kasičky na zkrášlení Paloučku a drob­né odměny a ceny pro světlušky

PÁ 2. 12. 2022 - MIKULÁŠSKÁ SCHŮZKA

Při­jde Mikuláš a světluškám určitě něco při­nese za to jak celý rok s lásk­ou svíti­ly všem na ces­tu

PÁ 9. 12. 2022 - SCHŮZKA

PÁ 16. 12. 2022 - VÁNOČNÍ VEČÍREK

• čas: od 16:30 do 19:00
  • s sebou: věci na schůzku, převlek na Vánoční večírek (necháme na před­sta­vivosti každé světlušky), trochu domácího cukroví na ochut­návku,  1 vyrobený dáreček bez jmen­ovky (budeme si loso­vat, komu ho dáme) a kdo chce, může přinést dáreček i pro něko­ho dalšího

PÁ 23. 12. 2022 - BETLÉMSKÉ SVĚTÝLKO, SCHŮZKA NENÍ

Již tradičně budou skau­ti a skautky rozdá­vat Betlém­ské světýlko.

PÁ 30. 12. 2022 - PRÁZDNINY, SCHŮZKA NENÍ

PÁ 6. 1. 2023 - PRVNÍ SCHŮZKA V NOVÉM ROCE

• s sebou: skleničku od přes­nídávky

PÁ 13. 1. 2023 - PASOVÁNÍ DO ŠESTEK

Slavnos­t­ní schůz­ka s pře­spáním, podrob­nější infor­ma­ce pošleme po Novém roce

• s sebou: věci na schůzku, světluškovský šátek, kdo má tak i kroj

SO 1. 7. - SO 15. 7. 2023 - SKAUTSKÝ TÁBOR

Možná se prázd­niny v tom­to mokrém mrazivém počasí zada­jí daleko, ale náš tábor se poma­lu blíží a vedoucí již teď pečlivě plánu­jí a připravu­jí vše potřeb­né. Aby nám to šlo ještě o něco lépe, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění násle­du­jícího for­muláře o před­běžném záj­mu účasti dítěte na táboře. V pří­padě sourozenců, prosím vyplňu­jte za kaž­dou světlušku zvlášť.

Dotazník o účasti na táboře 2023

Těšíme se na vidě­nou na schůzkách

Rol­nič­ka, Jíťa, Sárin­ka, Annin­ka, Justýn­ka