Milí rodiče,

konec prázd­nin se blíží, a pro­to chceme Vás i Vaše děti opět přiví­tat v novém skaut­ském roce. Přidáváme sem infor­ma­ce o schůzkách a akcích v září, na které Vás srdečně zveme.

Pro zopakování jsou zde zák­lad­ní infor­ma­ce ke schůzkám světlušek:
- Všech­ny nor­mál­ní schůzky budou probíhat tradičně každý pátek od 16:30 do 18:00 hodin, sraz vždy u skaut­ské klubovny.
- Dokud bude venku pěkně, budeme chodit ven, pro­to bude dobré nosit sportovní oblečení a obuv na ven.
- Na schůzku je povin­né nosit věci na schůzku: deník, tuž­ka, KPZ, uzlo­vač­ka, světluškovská Lucer­na, přezůvky, pití, časopis Světýlko (až vyjde nové podz­im­ní čís­lo).
- Prosíme, dejte nám vědět, pokud by se Vaše světluš­ka pláno­vaně nemohla něk­teré schůzky zúčast­nit - je pro nás výhodou při přípravě pro­gra­mu, když víme, s jakým počtem dětí můžeme počí­tat. Děku­jeme!

1.9. 2017 - Africké odpoledne

• sraz: v 15:00 hodin v parku u zámku v Choc­ni
  • konec: v 17:00 hodin
  • Infor­ma­ce o akci viz Afrikafest.
  • Kdo rád peče a vaří, může přinést nějaké slad­kosti nebo slanos­ti na občer­stvení, které se bude prodá­vat (jako každý rok). Výtěžek se přidá do sbírky Postavme školu v Africe.

8.9. 2017 - první schůzka světlušek

• sraz: v 16:30 hodin u klubovny
  • konec: v 18:00 hodin u klubovny
  • s sebou: věci na schůzku (deník, tuž­ka, KPZ, přezůvky, uzlo­vač­ka, světluškovská Lucer­na, pití)