Milí rodiče, milé světlušky,

blíží se nám další rok a s ním i nové schůzky.

Prosíme, dejte nám vědět (stačí email, esemes­ka), pokud by se Vaše světluš­ka pláno­vaně nemohla něk­teré schůzky zúčast­nit - rádi bychom při přípravě pro­gra­mu věděli, s jakým počtem dětí můžeme počí­tat. Děku­jeme! Prosím, nos­te si na schůzku přezůvky, pod­la­ha je stu­dená a nechceme, aby něk­do nasty­dl. Přezu­vky si můžete nechá­vat v pytlíčku na chod­bě.

S novým rokem se pojí i plat­ba reg­is­tračního poplatku. V příloze naleznete dopis k reg­is­traci.

PÁ 5.1. 2024 -  SCHŮZKA

PÁ 12.1. 2024 - SCHŮZKA

19.1. - 20.1. 2024 - PASOVÁNÍ DO ŠESTEK S PŘESPÁNÍM

• na schůzce si vyrobíme odd­ílová trič­ka
  • s sebou na schůzku: bílé tričko
  • po schůzce budeme pře­spá­vat v klubovně, prosím vyplňte nejpozději do středy 17.1. do 20:00 zda se vaše světluš­ka zúčast­ní
  • s sebou na pře­spání: spacák, pyžamo, večeře na pátek, věci na schůzku, kroj a/nebo světluškovský šátek, 50 kč
  • roz­chod: v 10:00 před klubov­nou
  • dead­line pro zapla­cení reg­is­trace

PÁ 26.1. 2024 - SCHŮZKA

• budeme uvnitř, neza­pomeňte si přezůvky

Léto je sice daleko, ale i přesto bychom rádi věděli, zda máte zájem poslat vaše dítě na tábor. Vyplňte, prosím ten­to dotazník.

Těšíme se na vidě­nou na schůzkách
Rol­nič­ka, Jíťa, Sárin­ka, Annin­ka, Justýn­ka