Milí rodiče, milé světlušky,

poma­lu se nám blíží únor a s ním další schůzky a různé akce.

Prosíme, dejte nám vědět (stačí email, esemes­ka), pokud by se Vaše světluš­ka pláno­vaně nemohla něk­teré schůzky zúčast­nit - rádi bychom při přípravě pro­gra­mu věděli, s jakým počtem dětí můžeme počí­tat. Děku­jeme!

Prosím dáve­jte světluškám s sebou bačko­rky, v klubovně sice topíme, ale pod­la­ha je stu­dená a nechceme, aby něk­do nastyd­nul.

Akce:

PÁ 27. 1. 2023 - PASOVÁNÍ DO ŠESTEK

• sraz: 16:00 v klubovně
  • konec: 18:00 v klubovně
  • s sebou: věci na schůzku (deník, psací potře­by a nováčka/lucerničku, kter­ou plníš), světluškovský šátek, kdo má tak kroj nebo kopretinkové tričko, pití a teplé oblečení (možná půjdeme na chvíli ven)

PÁ 3. 2. 2023 - SCHŮZKA NENÍ - polo­let­ní prázd­niny

PÁ 10. 2. 2023 - SCHŮZKA

PÁ 17. 2. 2023 - SCHŮZKA

SO 18. 2. 2023 - MEMORIÁL BŘÉTI HAMPLA
Skau­ti z České Tře­bové pořá­da­jí již tradičně zim­ní skaut­ské závody v okolí chaty “U Floriá­na” v České Tře­bové, na kterých si mohou děti procvičit nejrůznější doved­nos­ti, které se během schůzek nauči­ly. Závody se kon­a­jí každý rok, pro­to nemusíte smut­nit, když vám letos účast nevyjde.

• Star­tovné: 45,- kč
  • podrob­nější infor­ma­ce obdrží přih­lášení začátkem úno­ra
  • světlušky, které se chtějí závodů účast­nit  přih­laste, prosím, do pátku 3. úno­ra

PÁ 24. 2. 2023 - SCHŮZKA