Aby­chom na našem paloučku pořád­ně přiví­taly a nal­adi­ly se na vánoční čas, uspořá­daly jsme se světluška­mi adven­tivní bazárek.

Účelem akce bylo poz­vat rodiče k nám do klubovny a užít si společně strávený čas. Rodiče si mohli prohléd­nout, jak náš nově zrekon­struo­vaný palouček, tak i spous­tu fotek ze součas­ných i min­ulých let. Sahali dokonce až do dob, kdy naše vedoucí byly malé světlušky.

Už z názvu vyplývá, že v rám­ci akce bylo možné zak­oupit ručně vyrobené věci od světlušek a i nějaké to oblečení.

Celkový výdělek z akce byl nad naše očekávání a jsme moc vděčný všem rodičům, kteří přis­pě­ly. Za vydělané úspory plánu­jeme zútul­nit naši klubovnu, aby se nám tam spolu dobře svíti­lo.

Váš odd­íl světlušek