Milé světlušky, maminky a tatínkové,

tábor se nám blíží mílový­mi kroky a tak jsem se rozhod­la poslat ten­tokrát infor­mačník na dva měsíce, ať máme hezky všech­ny potřeb­né infor­ma­ce pohro­madě 😊

KVĚTEN 2022

06.05. schůz­ka před závody s Jíťou pro závod­nice s pře­spáním (16:30 – 18:00 hod)
Ten­tokráte jsem si pro světlušky připrav­i­la pohodovou schůzku u ohně. Zopaku­jeme si něco málo ze světluškovských znalostí a vědomostí….a hlavně opečeme si špekáčky na společně vytvořeném ohni… MŇAM!
S sebou: věci na schůzku a dobrůtku na oheň (buřtík, chléb, jablíčko, marhmel­lows, atd.)
Pře­spání platí pouze pro závod­nice (8 nahlášených světlušek, které se budou účast­nit okres­ního kola ZVAS 7.5.)
Okres­ní kolo ZVAS Dol­ní Hedeč – před­pok­lá­daný návrat 17:00 v pří­padě změny času budou rodiče závod­nic tele­fon­icky infor­mováni.
Poznám­ka pro závod­nice: světluškovské tričko + žlutý šátek; věci na spaní (spacák, polštářek, pyžamko, hygienu); věci na druhý den do batůžku (pláštěn­ka, KPZ, deník, tuž­ka, oblečení na běhání, pevné botky);  jíd­lo: špekáčky k večeři, buchtičku od maminky ke sní­dani, nějak­ou tu svačinku na ces­tu (na místě bude k obě­du guláš); pití (ale­spoň 1l ); peníze na vlak 100,- Kč

13.05.  Schůz­ka Anič­ka + Sára (16:30 – 18:00 hod)
V pří­padě hezkého počasí půjdeme ven.
S sebou: věci na schůzku

20.-22.05. Námořnická výpra­va s Aničk­ou (pátek 16:30 – neděle 11:00)
Anič­ka nás jako správné námořníky vezme na vodu. Pátek budeme věno­vat přípravě a v sobo­tu se vypravíme do Lit­o­myšl­ského bazénu.
Bližší infor­ma­ce o přes­ném vybavení námořníků, času odjez­du a finanční náročnos­ti budou ještě dodány.

27.05. MIZÍCÍ HMYZÍCI  (16:00-18:30)
Pozor! Změ­na času a mís­ta srazu schůzky!
Sejdeme se před Kni­hov­nou v Choc­ni, kde si pro nás míst­ní kni­hovnice připrav­i­ly vel­mi zají­mavý pro­gram „Mizící Hmyzí­ci“.
Pro děti bude připraveno 10 stanovišť s různý­mi úkoly, které budou plnit v tříčlen­ných skupinkách a rych­le­ji bychom to nejspíš nezvládli. Na děti čeka­jí pohy­bové aktiv­i­ty, šifry, výt­varné tvoření, a na závěr drob­né odměny.
Počíte­jte s venkovní­mi aktivi­ta­mi – pod střechu se schováme, bude-li pršet.
S sebou: pohodl­né oblečení na venkovní sportovní aktiv­i­ty

ČERVEN 2022

03.06. Schůz­ka se Sárou
S Sebou: věci na schůzku

10.-12.06. Tábor nanečis­to  (pátek 15:50 – neděle 13:00 hod)
Výpra­va připravená pro všech­ny světlušky, které chtějí poz­nat naše tábořiště v Prorubkách ještě před tím, než tam pošlapeme na kolech. Ten­tokrát však zvolíme vari­antu „pro lenošky“ a pojedeme vláčkem, auto­busem a zbytek dojdeme pěšky. Na našem tábořišti máme nově postavenou chalupu U Sršňů a byla by ško­da ji ještě před táborem nevyzk­oušet.

Tady prosím maminky a tatínky, sbalte světlušky do většího batohu/ malé kros­ničky. Čeká nás totiž pěší tůra dlouhá cca 2,5 km a nést ces­tovní tašku v ruce bude nepo­hodl­né.

17.06. Schůz­ka se Sárou, Vénou a Aničk­ou (16:30 – 18:00 hod)
V pří­padě hezkého počasí půjdeme ven.

24.06. Závěrečná schůz­ka (16:00 – 19:00)

LETNÍ DÍVČÍ TÁBOR 2022 – důležitá data
6.5.2022 - ter­mín pro ode­vzdání přih­lášek