Co se bude v listopadu dít?

5. – 6. 11. Pře­spání v klubovně s měsícem a hvěz­da­mi (pá 16:30 -  so 10:00)
Pro světlušky je připraveno pře­spání v klubovně se zají­mavým pro­gramem na téma „noční oblo­ha“. Po večeři, kter­ou si společně vytvoříme, půjdeme na výpravu za hvěz­da­mi. Pře­spá­vat budeme v teple naší klubovny. Pokud se to něk­teré nehodí, je možno po kla­sické schůzce v 18:00 světlušku vyzved­nout.
- S sebou: věci na schůzku, spacák, věci na spaní, buchtičku od maminky ke sní­dani + teplé oblečení na večerní procházku

12.11. schůz­ka (16:30 – 18:00)
V pří­padě hezkého počasí půjdeme ven.

19.11. schůz­ka (16:30 -18:00)
V pří­padě hezkého počasí půjdeme ven.

26.-28.11. Námořnická výpra­va na moře (pá 16:00 – ne 11:00)
Těšte se na výpravu do Lit­o­myšle, návštěvu bazénu a další námořnické aktiv­i­ty.
- S sebou: plavky, ručník, věci na schůzku, spacák, věci na spaní, večeři na první večer, buchtičku od maminky ke sní­dani, 300 Kč
… bližší infor­ma­ce později…

Info COVID

I nadále budeme násle­dovat nařízení vlády ČR a doporučení Juná­ka.
S největší pravděpodob­nos­tí můžeme očeká­vat změny, o kterých se vás pokusím zavča­su infor­mo­vat.
Aktuál­ně ve zkratce pravid­la na listopad:

• proka­zování bez­in­fekčnos­ti je stále nut­né, plat­nost tes­tu PCR 72 hodin, anti­gen­ní 24 hodin, možnos­ti prokázání bez­in­fekčnos­ti: čest­né prohlášení
  • na schůzky pouze bez příz­naků - rýmu, kašel, bolest hlavy, sla­bost na schůzce nechceme, takové kamarády nechte doma :o)
  • roušky s sebou - na sebe dle situ­ace
  • pokud nám počasí umožní budeme spíše venku než uvnitř  - obléct dle počasí

Prosím maminky a tatínky, aby na schůzky neposílali světlušky, které mají rýmu nebo kašel. Nemusí jít pouze o onemoc­nění tolik zmiňo­vané médii, nasta­la chřip­ková sezó­na a jistě nechcete připrav­it děti o zážitky z pře­spání, výpravy či zají­mavé schůzky.

Děku­jeme za pochopení.