Pozor, pozor!

Máme pro Vás nové infor­ma­ce k let­ní­mu táboru 2021. Pozorně čtěte.
Všech­ny další infor­ma­ce o táboře se budou dále objevo­vat v záložce Tábor na našem kopretinkovském webu.

Milé maminky, tatínkové světlušky,
léto se nám blíží a my společně s vedoucí­mi skautek naplno připravu­jeme náš let­ní tábor :o)

Ter­mín táb­o­ra: 17.7. - 31.7.2021
Mís­to konání táb­o­ra: Tábořiště choceňských skautů Prorubky.

Prosíme rodiče světlušek, které pojedou na tábor, o odevzdání přihlášky dne 7. 5. 2021 ve skautské klubovně.

Bližší infor­ma­ce se dozvíte v dopise od Majdy (Mag­dalény Málkové) níže.
Ke stažení jsou zde
- závazná přih­láš­ka
- táborový řád
- dopis pro rodiče
kde jsou uve­de­ny potřeb­né infor­ma­ce o ode­vzdání přih­lášek a konání táb­o­ra.
Vše si důk­lad­ně přečtěte a v pří­padě jakýchkoli dotazů nás určitě kon­tak­tu­jte. 🙂

Důležitá poznám­ka: Táb­o­ra se nemůže účast­nit světluš­ka, která není řád­ně zareg­istro­vá­na do roje Kopretinek a nemá uhrazený člen­ský příspěvek, který se hradil prosinec/leden. Pokud se Vás tato poznám­ka týká a i přesto byste rádi na tábor, určitě musíme dořešit.

Teším se na brzké shledání s vámi i světluška­mi.
Jíťa Jit­ka Prudičová

Dopis od vůdkyně tábora

Milí rodiče a skautky,
ten­to dopis je určen pro ty, kteří nám v pros­in­ci vyplnili dotazník, že se jejich dítě zúčast­ní naše­ho let­ního skaut­ského táb­o­ra v Prorubkách 2021. Nicméně pokud jste dotazník nevy­plnili a chtěli byste dítě na tábor přih­lásit, tak to určitě uděle­jte. Dotazník byl pouze ori­en­tační, závazné přih­lášky se ode­vzdá­va­jí až v květ­nu.
Dáváme vám k dis­pozi­ci doku­men­ty, ve kterých najdete vešk­eré infor­ma­ce o ode­vzdání přih­lášek a konání táb­o­ra, které jsou zatím jisté. Prosíme, abyste si vše důk­lad­ně přečetli, a pokud budete mít jakýko­liv dotaz, nap­sali na uve­dený email.
Vel­mi doufáme, že se náš tábor bude moci uskutečnit a že se s dět­mi v létě sejdeme!

S přáním hezkého dne
Maj­da Málková - vůd­kyně odd­ílu skautek