Milí rodiče a milé světlušky :o)

než se opět sejdeme na našem paloučku, rozhodli jsme se s ostat­ní­mi vedoucí­mi neza­hálet a vytvořit pokračování Světluškovských listů. Možná si pamatu­jete na jarní vydání, kdy jed­notlivé díly byly sdíle­ny den­ně na google disku. Ten­tokrát budou listy zasílány e-mailem (každý pátek) jako náhra­da schůzky.

Světluško, určitě si nezapomeň vyzkoušet nějaký ten úkol. Až se opět uvidíme, pilné světlušky odměníme. 🙂

Světluškovský list čís­lo 1 přišel nyní všem rodičům na email.
Hned na začátek jsem si připrav­i­la malinka­tou výzvu. Světluškovský list obsahu­je šifru a odkazy na videa. K vyluštění je ale potře­ba klíč, který světlušky naj­dou na nástěnce u klubovny (to aby neza­pom­něli, kde se scházíme J)

Pře­ji ať jste hraví a luštění vás baví!

Jíťa
tel.: 604 525310

Ochutnávka ze Světluškovského listu č. 1

Vylušti šifru. Nápově­du najdeš na nástěnce naší klubovny.

Kratičká videa o Kel­tech pro světlušky: