Dopis od vůdce střediska

Vážení rodiče!

Dovolte mi, abych vám poděko­val za důvěru, kter­ou do nás vkládáte, a chci vyjádřit potěšení nad tím, že jste vaše dítě přih­lásili do skaut­ské orga­ni­zace. Skaut­ské středisko v Choc­ni se téměř 30 let stará o vol­nočasové aktiv­i­ty dětí a mládeže. Člen­sk­ou zák­lad­nou proš­ly stovky dětí. Pevně věřím, že tomu bude i nadále a že naše orga­ni­zace bude mít vždy co nabíd­nout.

Pro nad­cháze­jící rok 2020 je nut­né zpra­co­v­at reg­is­traci všech členů střediska Ská­ly Choceň. Reg­is­trační poplatek pro rok 2020 byl schválen střediskovou radou ve výši 700,- Kč za čle­na. Reg­is­trační poplatek kry­je zák­lad­ní výda­je sou­vise­jící s provozem střediska, jako je plyn, elek­tři­na, vod­né a stočné, nájem­né, ale také vzdělávání dětí a mládeže – čeka­tel­ské kurzy, vůd­cov­ské zkoušky apod. Reg­is­trační poplatek nekry­je zdale­ka všech­ny výda­je a bez pomo­ci Měs­ta Choceň a spon­zorů se neobe­jdeme. Necelou polov­inu reg­is­tračního poplatku odvádíme vyšším orga­ni­za­čním jed­notkám Juná­ka.

Reg­is­trací Vaše­ho dítěte ve skaut­ské orga­ni­zaci máte zajištěno, že bude vede­no zkušený­mi a řád­ně vyškolený­mi vedoucí­mi a bude vychováváno dle skaut­ského zákona. Vaše dítě je reg­is­trací též řád­ně pojištěno, a to jak na schůzkách, tak také na výpravách, vycházkách či táborech. Auto­mat­icky je všem členům zasílán skaut­ský časopis.

Reg­is­trační poplatek je nut­no uhra­dit převo­dem nejpozději do 22.01.2020 na bankovní účet střediska Ská­ly Choceň.
Čís­lo bankovního účtu pro plat­by reg­is­trace je 2101181938/2010
Při plat­bě uvádějte do zprávy pro pří­jem­ce celé jméno dítěte z důvo­du snad­né iden­ti­fikace plat­by.

Děku­jeme pře­dem za včas­nou úhradu. Pokud neb­ude reg­is­trace uhrazena v ter­mínu, bude vaše dítě vyloučeno z orga­ni­zace.

Pokud budete mít jakéko­liv připomínky či dotazy, neváhe­jte mě kon­tak­to­vat na níže uve­deném tele­fon­ním čísle či emailu.

S přá­tel­ským poz­dravem

Vlas­tim­il Němec